Pouze online

Kartičky do hry Bum – párové souhlásky

Nový produkt

Množství: 198 kartiček

 • V – F: 30 kusů
 • H – CH: 30 kusů
 • D – T: 30 kusů
 • Ž – Š: 30 kusů
 • Z – S: 30 kusů
 • P – B: 30 kusů
 • Ď – Ť: 18 kusů

Rozměry kartiček: 4 cm x 9 cm

Různé barevné kombinace

Vhodné k výuce párových souhlásek

Více informací

Tento produkt již není na skladě

999,00 Kč

999,00 Kč za 1 sada

Přidat na seznam přání

Více informací

Hra Bum - ke hře je potřeba tikající bomba ze hry Tik ťak. Bomba tiká v různých intervalech. Hra Bum je spravedlivá, tiká a vybuchuje v různých intervalech, jedná se o hru náhodnou. Hru lze hrát dvě způsoby:

1) Každý žák dostane x (počet, který zvolí učitel) kartiček, zvolí se žák, který bude začínat a jakým směrem hra bude pokračovat. Žák se na kartičky nesmí podívat, aby si dopředu nemohl nachystat odpověď, kartičky otáčí a odůvodňuje, doplňuje, říká, jak na něho přijde řada. Pokud správně odpoví, kartičku si odkládá stranou. Pokud je tvrzení chybné nebo bouchne bomba, žák si musí kartičku nechat. Vyhrávají ti, co se nejdříve zbaví všech kartiček.

2) Kartičky zůstávají uprostřed (pokud sedí žáci v kruhu). Určí se žák, který bude začínat a jakým směrem hra bude pokračovat. Žák losuje kartičku a odůvodňuje, doplňuje, říká. Pokud je tvrzení špatné nebo mu to mluvení bouchne bomba, kartičku musí zpět vrátit. Vyhrávají ti, co mají nejvíce kartiček. :)

3) Lze využít i ve výuce - ve psaní, každý dostane jiné kartičky a musí je např. správně napsat do sešitu

Použití: nevhodné do vlhkého prostředí a k ohýbání

Složení: papír 80g/m2, laminovací fólie 100 mic

Recenze

Žádný zákazník prozatím nenapsal hodnocení k tomuto produktu.

Napsat recenzi

Kartičky do hry Bum – párové souhlásky

Kartičky do hry Bum – párové souhlásky

Množství: 198 kartiček

 • V – F: 30 kusů
 • H – CH: 30 kusů
 • D – T: 30 kusů
 • Ž – Š: 30 kusů
 • Z – S: 30 kusů
 • P – B: 30 kusů
 • Ď – Ť: 18 kusů

Rozměry kartiček: 4 cm x 9 cm

Různé barevné kombinace

Vhodné k výuce párových souhlásek