• 1 ikona

  Poštovné zdarma

  při nákupu nad 2000 Kč

 • 2 ikona

  Dárek k nákupu

  k vybraným produktům
  a do vyprodání zásob

 • 3 ikona

  Zboží skladem

  vše odesíláme do 24 hodin

 • 4 ikona

  Sleva z objednávky

  při nákupu nad 4000 Kč

VÝMĚNA/VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě potřeby máte možnost do 14 dní od přijetí zboží nepoužité a nepoškozené zboží si vyměnit za jiný druh. Prvně Nás prosím o této skutečnosti informujte na náš email vlesakova@seznam.cz. Zašlete zásilku na naši adresu doporučeně (ne na dobírku). Jakmile zásilku obdržíme, vrátíme Vám peníze na Váš účet, který nám prosím uveďte do emailu a do průvodního dopisu přiloženého v  zásilce. Při výměně zboží objednejte jako novou objednávku a my ji opět co nejrychleji vyřídíme. Je možné se domluvit i na jiném způsobu výměny, stačí, když nás budete kontaktovat na náš email.

Adresa pro zaslání zboží: Mgr. Veronika Lešáková, Roškopov 8, 507 91 Stará Paka.

NEOZNÁMENÉ ZÁSILKY A ZÁSILKY ODESLANÉ NA DOBÍRKU NEBUDOU PŘIJATY - děkujeme za pochopení !

Před odesláním zásilky s vráceným zbožím je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího průkazně upozornit ( na e-mail) a zároveň definovat číslo objednávky a konkrétní výčet vráceného zboží dle objednávky (název zboží). Podmínky pro vrácení zboží:

1) zaslané zboží nesmí nést známky opotřebení a používání
2) zaslané zboží nesmí být poškozené 
3) zaslané zboží musí být kompletní s přiloženou originální fakturou
4) zaslané zboží, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (ne na dobírku)

V případě vrácení zboží a peněz uvádějte do zásilky adresu, na kterou chcete zaslat složenku s vrácenými penězi nebo Vaše číslo účtu pro vrácení platby převodem na účet.

Použijte tento formulář - ke stažení je zde 

Peníze převodem na účet zasíláme ZDARMA, pokud zvolíte vrácení peněz složenkou, poplatek je 60Kč, který si strhneme od vrácené částky! Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme jakmile zásilku obdržíme neporušenou, v pořádku nejpozději však do 14 dnů od Vámi převzaté zásilky.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek či zaslání zásilky po uplynutí 14-denní lhůty nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Pokud se nám zboží vrátí použité, bez obalu nebo jinak znehodnocené či poškozené, či poškozený obal zboží, má prodávající dle zákona právo si z hodnoty zboží odečíst odpovídající finanční hodnotu nezbytnou k uvedení zboží znovu do prodeje. Zboží zašlete řádně zabalené, aby nedošlo k poškození. Za poškozené zboží v důsledku špatného zabalení peníze nevracíme!Platnost ode dne 22. březen 2015