O nás

Pracovní doba mi nekončí odchodem ze školy, ale pokračuje tvorbou produktů, které se dají použít ve školství (1.stupeň ZŠ).

Bezva škola je nejen internetový obchod s „bezvadnými“ produkty, ale také zároveň jedním z mých splněných snů. Jsem mladá a do práce zapálená učitelka. Pracovní doba mi nekončí odchodem ze školy, ale pokračuje tvorbou produktů, které se dají použít ve školství (1.stupeň ZŠ).

Velmi mě baví tvořit a vymýšlet nové produkty, které by nejen zpestřily výuku, potěšily žáky, ale i oživily vzhled třídy. Není nad to, když se žáci, ale i paní učitelka cítí ve své třídě skvěle a do školy se těší. V tomto ohledu jsem se nikdy neohlížela na finanční prostředky, které jsem do svých produktů vložila. Mnohonásobně se mi vrací každým dnem.

Všechny své třídy jsem si doposud sama vyzdobila svými produkty a ve výuce používala většinu svých vyrobených pomůcek a pracovních listů. Veškeré produkty zde jsou tedy ověřené přímo v praxi.

Jelikož mě činnost tvorby vedle mé hlavní práce učitelky velmi naplňuje, rozhodla jsem se, šířit své nápady a služby dále. V mé nabídce naleznete nejen skvělé a ověřené produkty do výuky, ale zároveň i inspiraci. Postupem času budou nové produkty přibývat.

Pokud v mé nabídce nenaleznete potřebné produkty, kontaktujte mě. Nebráním se spolupráci s Vámi.

Dále nabízím (po telefonické domluvě):

  • Možnost výroby výzdoby do třídy dle Vašeho přání.

  • Možnost výroby pomůcek do výuky dle Vašeho přání.

  • Možnost hromadné výroby případných odměn, dárečků pro žáky (z FIMA).

cms-img